Darts / 【Harrows】RAZR PARALLEL 90% STEEL 25gR
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Features SAWTOOTH GRIP with sawtooth teeth.
Straight barrel with strong cut.
PARALLEL is a center of gravity barrel and BULBOUS is a front of gravity barrel.
RAZR PARALLEL 90% 25gR STEELTIP
Specifications
Material:90% Tungsten
Overall Length:50.0mm
Maximum Diameter:6.9mm
Barrel Weight:25g
Standard:Hard
Barrel Match Weight:±0.05g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
D.craft
Mini DartsJPY 880 ( USD 5.59 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black&Purple XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
MONSTER
BOOSTER WALLET TYPE2 BALCKJPY 6,315 ( USD 40.17 )
-
UNICORN
WolrdChampion BOB ANDERSON STEEL 22g No.10180JPY 12,223 ( USD 77.77 )
-
Bricolage
axc0061 WhiteJPY 3,960 ( USD 25.19 )
-
G's DARTS
Black Coating AREUS IVJPY 10,695 ( USD 68.04 )