Darts / 【TARGET】ADRIAN LEWIS model GEN-4 steel 24g 190024
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Adrian Lewis' new barrel of choice for his third title reign.
It features a simple contemporary style groove.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length:50.0mm
Maximum diameter:6.4mm
Barrel Weight:24.0g
Standard:Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
ADRIAN LEWIS Model Items
-
TARGET
ADRIAN LEWIS model GEN-4 steel 26g 190025JPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 22g 190165JPY 13,300 ( USD 83.75 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 26g 190167JPY 13,300 ( USD 83.75 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 22g 101330JPY 6,926 ( USD 43.61 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Short BlackJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 24g 101331JPY 6,926 ( USD 43.61 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )