Darts / 【GRRM】IndiGod Aiki Osisi model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 159.04 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/19 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Aiki Oishi Model Items
-
L-Style×PICPIN
Aiki Oishi ModelJPY 770 ( USD 4.84 )
-
GRRM
Australia Duranbah Aiki Oishi ModelJPY 10,499 ( USD 66.01 )
-
TRiNiDAD
OLIVARES2 Aiki Oishi Model 2BAJPY 11,999 ( USD 75.44 )
-
TRiNiDAD
PRO OLIVARES Aiki Oishi Model 2BAJPY 11,999 ( USD 75.44 )
-
COWBOY GRANDPRIX
Highend model MeteorJPY 7,700 ( USD 48.41 )
-
TRiNiDAD
OLIVARES2 Aiki Oishi Model スティールJPY 11,999 ( USD 75.44 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.91 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.77 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.82 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.23 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.66 )