Darts / 【TIGA】EMPRECHU Yukie Sakaguchi Model SDARTS Limited
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yukie Sakaguchi Model Items
-
TIGA×TRiNiDAD
GOMECHU3 FusionJPY 22,000 ( USD 137.66 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.13 )
-
TIGA
EMPRECHU SIESTA Fusion Yukie Sakaguchi Model S-DARTS LimitedJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
TIGA
EMPRECHU 3 Fusion Yukie Sakaguchi ModelJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
TIGA
EMPRECHU SIESTA Fusion Yukie Sakaguchi ModelJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
TIGA
EMPRECHU5 Yukie Sakaguchi Model S-DARTS LimitedJPY 15,950 ( USD 99.80 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )