Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LISA3 Kim Hyojin Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The DYNASTY A-FLOW BLACK LINE "LISA III" Kim Hyojin Model
The DYNASTY A-FLOW BLACK LINE "LISA III" Kim Hyojin Model
The LISA III is 2mm longer and more stable than its predecessor, with a more flexible grip.
The new Hyojin signature model has been designed with a utility single and double ring design to give you the best grip possible.
The crossed spirals in the front area enhance the beauty of the LISA III, while the functional design works well for both left and right handed rotation.
*The color of the coating will vary for each barrel.
Specifications
Material : Tungsten90%
Overall Length : 42.0mm
Max Diameter : 7.6mm
Weight : 18.0g (Barrel only)
Set Contents
Barrel x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Dee.flight x 3 (1 set)
Kim Hyojin Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"LISA"Kim Hyojin Model No.5JPY 12,800 ( USD 80.65 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA4 キム・ヒョジンモデル 2BA 19gJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA4 キム・ヒョジンモデル 2BA 21gJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20gJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY×FlightL
LISA Kim Hyojin Model Small RedJPY 850 ( USD 5.35 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA3.5 Kim Hyojin Model 2BAJPY 15,800 ( USD 99.55 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )