Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE 【PRO】Han Woong Hee Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 159.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/23 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Rare BIG size heavyweight straight with a maximum diameter of 7.0mm and total length of 50.0mm.
The combined cut of the wing and ripple is calculated for a total balance to give a secure and thick feel.
ARCTIC LOPE "PRO" is now available in the overwhelmingly large size with a harsh black & gold color.
■Specs
Material: 90% tungsten
Total length: 50.0mm
Maximum diameter: 7.0mm
Barrel weight: 21.0g
Standard: 2BA
■Set Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Han Woong Hee Model Items
-
L-Flight×DYNASTY
PRO ARCTIC Han Woong Hee Model Shape BlueJPY 850 ( USD 5.32 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE ARCTIC HAN TYPE-1 Han Woong Hee ModelJPY 15,800 ( USD 98.92 )
-
【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE 【PRO】Han Woong Hee Model JPY 15,800 ( USD 98.92 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT ARCTIC REBIRTH Han WoongHee MODEL SteelJPY 15,800 ( USD 98.92 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PREMIUM Han Woong Hee MODELJPY 13,037 ( USD 81.62 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Han Woong Hee MODELJPY 9,799 ( USD 61.35 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.41 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.52 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.55 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.64 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.19 )