Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE Han Woong Hee Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
A double ring cut for excellent stability is placed on the main grip area in a brilliant rainbow color.
The gentle taper angle is also an excellent match.
The Torpedo Barrel is simply and simply the most accurate barrel in the field of play.
Specs
Material: 90% tungsten
Overall length: 45.0mm
Maximum diameter: 7.2mm
Barrel weight: 18.0g
Standard: 2BA
■Set Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Han Woong Hee Model Items
-
【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE 【PRO】Han Woong Hee Model JPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE Han Woong Hee ModelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT ARCTIC REBIRTH Han WoongHee MODEL SteelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT "ARCTIC REBIRTH" Han WoongHee MODELJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE ARCTIC HAN TYPE-1 Han Woong Hee ModelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"ARCTIC ROAR"Han Woong Hee ModelJPY 12,800 ( USD 80.65 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
DYNASTY
Collaboration En Perolina Usami ModelJPY 13,800 ( USD 86.94 )
-
Harrows
SUPERGRIP 90% 20gJPY 8,500 ( USD 53.55 )
-
Flight-L
Akiho Konno Model ver.3 Shape WhiteJPY 880 ( USD 5.54 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Natsuki whiteJPY 850 ( USD 5.35 )
-
L-Flight
flf6111 ShapeJPY 820 ( USD 5.17 )
-
3g design Factory
tgp5014 LJPY 3,973 ( USD 25.02 )