Darts / 【CUESOUL】Orion Yutaka Sunakawa Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | QSOL |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.35mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 49.0mm
Maximum diameter:6.35mm
Barrel weight: 17.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Model Items
-
Pro.VISION JAPAN
Stille Yutaka Sunakawa Model SteelJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
L-Flight×Pro.VISION JAPAN
PRO Yutaka Sunakawa Model Shape BlackJPY 880 ( USD 5.59 )
-
【L-Flight】】PRO Yutaka Sunakawa Model ver.1 Shape KAMI MIX JPY 990 ( USD 6.29 )
-
Pro.VISION ZERO
Stille Type2 Yutaka Sunakawa Model 2BAJPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
【L-Flight】】PRO Yutaka Sunakawa Model ver.1 Shape Black JPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight×Pro.VISION JAPAN
PRO Yutaka Sunakawa Model Shape WhiteJPY 880 ( USD 5.59 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CUESOUL
Fortuna Risa Hamada ModelJPY 22,000 ( USD 139.97 )
-
S4
Zeus2 4BA special versionJPY 7,590 ( USD 48.29 )
-
S4
BRAVE BLADEJPY 7,124 ( USD 45.33 )
-
D.craft
BIRTH ANALYSIS Yukari Fujino Model S-DARTS LimitedJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO NaikunJPY 850 ( USD 5.40 )
-
Harrows
RAZR PARALLEL 90% STEEL 25gRJPY 9,100 ( USD 57.90 )