Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa FLAT MAYUMI OUCHI MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Wing Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
LaniKaiLa's unique Trapezoid cut and Wing cut have been incorporated into FLAT and brushed up.
The evolved cut with increased grip is fused with a slim, long, straight shape to create a stable release and controllability.
The barrel is finished with a gorgeous rainbow coating for both beauty and functionality.
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 50.0mm
Maximum diameter: 6.4mm
Barrel weight: 19.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Mayumi Ouchi Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa DIND MAYUMI OUCHI MODELJPY 15,800 ( USD 100.24 )
-
DYNASTY
mine(MAYUMI OUCHI model)STEELJPY 9,799 ( USD 62.17 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model SteelJPY 14,800 ( USD 93.89 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model 2BAJPY 14,800 ( USD 93.89 )
-
L-Flight
flf1521 ShapeJPY 850 ( USD 5.39 )
-
L-Style×DYNASTY
KRYSTAL ONE Mayumi Ouchi modelJPY 3,700 ( USD 23.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )