Darts / 【TARGET】BLACK MARQUE LITE CHAOS Leonard Chai Model SWISS POINT 190548
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Category | House Darts |
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | Swiss Point |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Straight x Torpedo Hybrid Barrel
Straight barrel combined with a slight torpedo shape to achieve a balance between stability and ease of grip.
Rear Area: Polygonal gear cut for a firm and strong grip.
Front area: Elegant and visually pleasing design with sophisticated diamond pattern.
The fusion of operability and propulsive force brings out new possibilities.
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 45.5mm
Maximum diameter: 6.8mm
Barrel weight: 21.0g
Standard: Hard
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Point used: 340032 SWISS SILVER NANO POINT 30mm
Model Items
-
TARGET
BLACK MARQUE CHAOS 2.0 Leonard Chai Model SWISS POINT 23g 190576JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TARGET
BLACK MARQUE CHAOS Leonard Chai Model 210360JPY 13,000 ( USD 82.72 )
-
TARGET
BLACK MARQUE CHAOS 2.0 Leonard Chai Model 2BA 210457JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TARGET
BLACK MARQUE CHAOS Leonard Chai Model SWISS POINT 190524JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
TARGET
BLACK MARQUE LITE CHAOS Leonard Chai Model SWISS POINT 190548JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
TARGET
BLACK MARQUE PW Tan Phuay Wei Model 210361JPY 13,000 ( USD 82.72 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )