Darts / 【TARGET】PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL 2BA 210815
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 159.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/23 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Harith Lim Model Items
-
Fit Flight
Harith Lim Model ver.3 ShapeJPY 712 ( USD 4.45 )
-
COSMODARTS
GoldFinger 2 “Auric” Edition Harith Lim ModelJPY 20,900 ( USD 130.85 )
-
Fit Flight
Harith Lim Model ver.5 Shape MIXJPY 870 ( USD 5.44 )
-
TARGET
PRIME SERIES HOT SHOT HARITH LIM Model SWISS POINT 190513JPY 15,000 ( USD 93.91 )
-
Fit Flight
Harith Lim Model ver. ShapeJPY 825 ( USD 5.15 )
-
COSMODARTS
GoldFinger2 Harith Lim Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.19 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.41 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.52 )
-
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 RISING SUN GEN10 HARUKI MURAMATSU MODEL 210821JPY 29,800 ( USD 186.58 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.55 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.64 )