Darts / 【Joker Driver】HYBRID TAURUS2
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Miyu Miyawaki Model FOOTPRINT BEAR 2 Standard Short Neon MIXJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
Edge Sports
Master Flight msf0607 Shape RedJPY 513 ( USD 3.26 )
-
Harrows
BLAZE Style A 16gRJPY 4,620 ( USD 29.39 )
-
Flight-L×CAMEO
FTB FLIGHT EnglandJPY 914 ( USD 5.80 )
-
Flight-L × CAMEO
GODSEND FLIGHT SHOGIJPY 990 ( USD 6.29 )
-
Flight-L × CAMEO
GODSEND FLIGHT HATSUJPY 990 ( USD 6.29 )