Darts / 【TARGET】Pro Player THE BULLET STEPHEN BUNITING model 14g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Length | 37.8mm |
| Weight (barrel Only) | 11.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
BULLET Model Items
-
TARGET
STEPHEN BUNTING Model G5 2BA 210372JPY 16,800 ( USD 105.85 )
-
TARGET
TAKOMA ICON WALLET STEPHEN BUNTING Model 450060JPY 3,280 ( USD 20.65 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING Model G4 2BA 210103JPY 13,300 ( USD 83.79 )
-
TARGET
THE BULLET GENERATION-3 STEPHEN BUNTING 2BA 12gJPY 10,000 ( USD 63.00 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING MODEL 80% 2BA 18g 101353JPY 7,599 ( USD 47.88 )
-
TARGET
STEPHEN BUNTING Model G5 SWISS POINT 23g 190299JPY 16,800 ( USD 105.85 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TARGET
ROB CROSS model 80 BLACK steel 24g 190010JPY 8,400 ( USD 52.92 )
-
MONSTER
GUNNER IV Lourence Ilagan Model Silver 2BA 18gJPY 10,695 ( USD 67.38 )
-
TARGET
TAKOMA EVOLAR WALLET 450062JPY 2,380 ( USD 14.99 )
-
TARGET
ORB PRO.ULTRA Shape 335600JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT SPECTRUM 332240JPY 398 ( USD 2.50 )