Darts / 【TARGET】Adrian Lewis Zirconium STEEL 21g 122500
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 156.65 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/8 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
ADRIAN LEWIS Model Items
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 24g 190166JPY 13,300 ( USD 84.89 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 24g 101331JPY 6,926 ( USD 44.20 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 26g 101332JPY 6,926 ( USD 44.20 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS model GEN-4 2BA 18g 210011JPY 10,000 ( USD 63.83 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Wingslim Long ClearJPY 1,879 ( USD 11.99 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Long BlackJPY 1,879 ( USD 11.99 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 91.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 112.34 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.38 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.44 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 105.32 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 98.30 )