Darts / 【TARGET】CHIZZY Dave Chisnall Model JP EDITION SOFT TIP 122347
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Dave Chisnall Model Items
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
Harrows
CHIZZY SERIES 3 DAVE CHISNALL Model 2BA 18gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
Harrows
CHIZZY DAVE CHISNALL Model 90% steel 24gJPY 16,399 ( USD 104.34 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
Harrows
CHIZZY SERIES 2 DAVE CHISNALL Model 2BA 20gRJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Unicorn
X-FLIGHT LONG SHAFT POLYCARBONATE CLEAR No.9807JPY 1,304 ( USD 8.29 )
-
SHADE
Mikuru Suzuki COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
UNICORN
ULTRA CORE 90% James Wade phase2 No.5124JPY 18,333 ( USD 116.65 )
-
L-Flight
flf2332 SmallJPY 750 ( USD 4.76 )
-
SOFT DARTS BIBLE vol.24 JPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
Harrows
["Aluminum"] has1324 WhiteJPY 990 ( USD 6.29 )