Darts / 【Joker Driver】EXTREME AERIAL No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-Flight
PRO Yukie Sakaguchi Model ver.2 Standard MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
JOKER DRIVER
EXTREME SKYRAY 2BAJPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
Hyper electra
Riara Rie Hoshino ModelJPY 9,799 ( USD 62.34 )
-
S4
Niraikanai 2.1JPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
TARGET
BLACK MARQUE CHAOS 2.0 Leonard Chai Model SWISS POINT 23g 190576JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TIGA
UNRAVEL Junya Furuta Model LimitedJPY 14,850 ( USD 94.47 )