Darts / 【G's DARTS】Gs Dione
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vcut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
ULTIMA DARTS
uls0071 Short WhiteJPY 293 ( USD 1.85 )
-
JOFER DRIVER
-ZERO-Flight ZERO Logo Practice Shape Clear GreenJPY 825 ( USD 5.24 )
-
D.craft
T90 Eros 2BAJPY 9,900 ( USD 62.98 )
-
PICPIN
Rhombus AJPY 770 ( USD 4.89 )
-
COSMODARTS
FRUITS OF THE LOOM x COSMO DARTS T-Shirt|ROY EHIME black MJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
harrows
BLACKICE 90% Snow 18gJPY 8,910 ( USD 56.68 )