Darts / 【COSMODARTS】MUSTANG SHUNPEI NOGE MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Shunpei Noge Model Items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Shunpei Noge Black MJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Shunpei NogeJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
Fit Flight Air
Shunpei Noge4 Shunpei Noge Model Standard ClearJPY 970 ( USD 6.17 )
-
COSMODARTS
GAOOO!!! Shunpei Noge ModelJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
COSMODARTS
Shunpei NOGE v2 Shunpei Noge Model 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
TARGET
Shunpei - NOGE80JPY 6,518 ( USD 41.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
BLACK MARQUE DRACO 2.0 Mathew Lee Mode 2BA 210446JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
PHOENIX S-DARTS
PHOENicA s4 Limited style s4 10th anniversaryJPY 1,100 ( USD 6.99 )
-
TARGET
RVB 95 Raymond van Barneveld G2 SOFT 19g 100159JPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
T-shirts Ikuko Takeyama M JPY 4,277 ( USD 27.21 )
-
D.craft
T90C Emperor series EMPRESSJPY 10,780 ( USD 68.58 )
-
TARGET
BARNEY 25 RAYMOND VAN BARNEVELD Model Swiss Point 25g 190198JPY 16,800 ( USD 106.89 )