Darts / 【UNICORN】WolrdChampion BOB ANDERSON STEEL 24g No.10181
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 51.05mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.68mm |
Expected at JPY 159.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/23 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
BOB ANDERSON Model Items
-
UNICORN
MAXI WALLET - BOB ANDERSONJPY 1,783 ( USD 11.15 )
-
unicorn
World Champion Bob Anderson 18g No03107JPY 5,971 ( USD 37.38 )
-
unicorn
World Champion Bob Anderson 20g No03108JPY 5,971 ( USD 37.38 )
-
unicorn
Silver Star Bob Anderson 19g No3217JPY 5,029 ( USD 31.48 )
-
UNICORN
WolrdChampion BOB ANDERSON STEEL 20g No.10179JPY 12,223 ( USD 76.52 )
-
unicorn
Silver Star Bob Anderson 17g No3216JPY 5,029 ( USD 31.48 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.41 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.52 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.19 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.97 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.55 )