Darts / 【DYNASTY】KATANA JONIKEN Kenichi Ajiki Model No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Kenichi Ajiki Model Items
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN Kenichi Ajiki Model No.5JPY 13,800 ( USD 87.56 )
-
SYLAR PROJECT.
JONNY TYPE2 REBORN 2020 KENICHI AJIKI MODELJPY 10,500 ( USD 66.61 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN 3 Kenichi Anjiki Model No.5JPY 13,800 ( USD 87.56 )
-
L-Flight
PRO Kenichi Ajiki Model ver.4 shape KAMI BlackJPY 990 ( USD 6.28 )
-
SHADE
Jonny’s Camp T-shirts Kenichi Ajiki Model navy SJPY 3,899 ( USD 24.73 )
-
COSMODARTS
Kenichi Ajiki Kenichi Ajiki Model SteelJPY 17,600 ( USD 111.66 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )