Darts / 【Harrows】DUZZA GLEN DURRANT 90% 22gR STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
GLEN DURRANT Model Items
-
TARGET
GLEN DURRANT MODEL 80 2BA 20g 210093JPY 7,599 ( USD 48.35 )
-
TARGET
GLEN DURRANT MODEL 80 Steel 21g 190106JPY 7,599 ( USD 48.35 )
-
TARGET
GLEN DURRANT model steel 24g 190027JPY 10,000 ( USD 63.62 )
-
Harrows
DUZZA GLEN DURRANT 90% 24gR STEELJPY 7,700 ( USD 48.99 )
-
Harrows
DUZZA2 GLEN DURRANT 90% 24gR STEELJPY 8,800 ( USD 55.99 )
-
TARGET
GLEN DURRANT model 18g 2BA 210012JPY 10,000 ( USD 63.62 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
clc0007 Black JPY 5,029 ( USD 31.99 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION RUSSIA VIKING Boris Koltsov Model STEEL 21gJPY 8,800 ( USD 55.99 )
-
boc0403 Red JPY 8,800 ( USD 55.99 )
-
harrows
VELOS flight 1009JPY 330 ( USD 2.09 )
-
harrows
IMPACT 1024JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Fit Flight Air
Yasuyoshi Matsumoto Model StandardJPY 970 ( USD 6.17 )