Darts / 【TIGA】FUSION International DUMDUM V2 Boris Krcmar Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% , Titanium |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Boris Krcmar Model Items
-
TIGA
SMART DARTS CASE Boris KrcmarJPY 2,800 ( USD 17.64 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BORIS Boris Krcmar Model 19gJPY 10,000 ( USD 63.00 )
-
TIGA
FUSION International DUMDUM V2 Boris Krcmar ModelJPY 19,555 ( USD 123.21 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT type BORIS2 Boris Krcmar Model SteelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
TIGA
FUSION Boris Krcmar V4 HELICALJPY 19,600 ( USD 123.49 )
-
L-Flight
EZ Boris Krcmar Model ver.1 Standard blackJPY 880 ( USD 5.54 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
Harrows
SIEGE 2BA 18gRJPY 12,300 ( USD 77.49 )
-
DYNASTY
KATANA MEITOU RAIKIRI2 2BAJPY 13,800 ( USD 86.94 )
-
SHADE
Joji Nishitani Model T-SHIRT 2020 XLJPY 3,900 ( USD 24.57 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE FOREVER3 SHUSAKU NAKAMURA MODEL 2BAJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"BIONIC"Berry van Peer ModelJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN II Kenichi Anjiki Model 2BAJPY 13,800 ( USD 86.94 )